Livrare gratuită de la 199,00 RON
Economisiți pe lista de cumpărături
Creați o nouă listă de cumpărături
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH

APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH

Număr de baterii incluse
Mărimea
272,36 RON
/ kpl brut
Informații suplimentare: 031 710 4006
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Magazinul oficial al producătorului
Verificați în ce magazin îl veți vedea și îl veți cumpăra imediat
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
APARAT LIPIT PLASTIC 18V, 1X2AH
Număr de baterii incluse:1
Cumpărături sigure
Brand
Cod produs
YT-824482
Cod producător
5906083116315
Serie
Număr de baterii incluse
1
Putere
60 W
Temperatura maximă de functionare
500 ˚C
Tipul acumulatorului
Li-Ion
Capacitatea acumulatorului
2000 mAh
Ładowarka w zestawie
tak
Timp de incarcare
1 h
Încărcare rapidă
da
Indicator de încărcare acumulator
da
Napięcie
18 V d.c.
Iluminatul locului de muncă
da
Întrerupator
tak
Clasa de izolare electrica
III
Grad de protecție
IPX0
Masa
0.38 kg
Setul conține
zgrzewarka, zszywka x200 (4x 50 szt), szczypce boczne, nożyk tnący
Aplicație
do naprawy pęknięć i uszkodzeń w elementach wykonanych z tworzyw sztucznych, za pomocą zszywek o specjalnym kształcie

Sudor fără fir pentru plastic compatibil cu sistemul de acumulatori YATO 18 V este o unealtă pentru repararea fisurilor și a deteriorărilor în elementele fabricate din materiale plastice, folosind capse cu o formă specială. Puternic și eficient - încălzește capsa în doar 3 secunde și, cu o singură încărcare, folosind o baterie de 2 Ah, va încălzi cel puțin 500 de capse. Sudorul permite încorporarea capselor speciale în locul fisurii, întărind și stabilizând zona reparată. După finalizarea procesului, se poate continua cu prelucrarea ulterioară, cum ar fi șlefuirea și aplicarea masei de umplutură, ceea ce este deosebit de util în repararea aripilor auto sau a altor elemente din plastic. Datorită alimentării cu acumulator, asigură o mobilitate completă și o utilizare comodă fără a fi nevoie de conectarea la rețea.

  • putere: 60 W
  • timpul de încălzire al capsei: aproximativ 3 secunde
  • temperatura maximă de lucru 500°C
  • sistem 18 V - funcționare cu o baterie comună, compatibilă cu seria de dispozitive
Descarcă
Aveți nevoie de ajutor? Aveti intrebari?Dacă această descriere nu este suficientă, vă rugăm să ne trimiteți o întrebare la acest produs. Vom răspunde cât mai curând posibil.
Cere produsul
Dacă descrierea de mai sus este insuficientă pentru dvs., trimiteți -ne întrebarea dvs. despre acest produs. Vom încerca să răspundem cât mai curând posibil. Datele sunt procesate în conformitate cu politica de ponfidențialitate. Prin trimiterea lor, acceptați dispozițiile sale.
Scrie-ți părerea
Opinia ta:
5/5
Adăugați o poză cu produsul:
pixel